| OmuPajanjen a întrebat:

Intrebare legat de Minecraft ..am launcher KeiNett., iar cand vreau sa ma conectel la un server(orice server)..imi zice:"Nu a resusit sa se conecteze la server...Interen Exception:java.lang.NullPointerException".ce pot sa ii fac? ...sau..vreau un minecraft launcher(aveam, dar pe alt Pc)..care are toate versiunile. iconita de Mc..si numele de Mc..launcher-ul asta e un tort..care scrie KeiNett.un link pentru Mc (cu toate versiunile) pe gratis?

1 răspuns:
| Vladutz_Marco_Isac_1998 a răspuns:

Dacai hack nu-ti mere decat cu server craked incearca sa cauti pe net