| nightwish12356798 a întrebat:

INTREBARE PENTRU BAIETI!: ce ba place cel mai mult la o fata? E bine sa te machiezi sau sa ramai naturala?

Răspuns Câştigător
| AalLeExX02 a răspuns:

Mai bine naturala! Si fara tona de machiaj pe fata si cu parul imbaxit de fixativ! Inca ceva... Sa nu faci fite sau sa fii prea cu nasul pe sus!winking parerea mea! Succes la agatatlaughing

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Intotdeauna mi s-a parut, si inca mi se pare, si mi se v-a parea in continuare, ca machiajul urateste o fata, mai mult decat sa o ajute.
Pur si simplu nu suport, si nu inteleg rostul de a te da cu ceva pe fata care e menit sa-ti accentueze anumite parti, sau orice dracu face machiajul, cand ai frumusete naturala.

| Liviu a răspuns:

Naturala the best, bine acum sa fim seriosi, la o nunta, la un botez, la un eveniment accept si eu sa fie machiata nu pot fi absurd happy dar acum ca se duce sa duca gunoiu sa nu o vad machiata laughing ca e culmea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturală.

| TheWalker11 a răspuns:

Mai bine e sa fi naturalawinking..cu mult mai bine

| Solitude15 a răspuns:

Cu toate ca sunt fata mai bine e sa fii naturala si fara fite