| TnCristinaa a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce parere aveti despre fetele scunde?

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca nu-s grase sunt mai mult ca perfecte!

| Mihai19902060 a răspuns:

Mie chiar îmi place de una scundă! Eu având 1; 75 /15 ani. Deci iubirea nu se măsoară în cm!

| Cosmin1I a răspuns:

Aceeasi parere care o am si despre o fata de 1.80.

| RAY a răspuns:

Una foarte buna, chiar imi doresc o fata mica de inaltime

| MenInShadow a răspuns:

Imi plac, mai mult decat fetele innalte.
Oricum ar fi, doar grasa sa nu fie.

| Dariusuu a răspuns:

Sunt drăguțe mai ales dacă fac și bine în jurul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna, la fel cum am si despre cele inalte. Nu inaltimea ma determina sa am o anumtia parere despre cineva.
In fine, ca sa ma raportez la ceea ce doresti tu, le consider dragute, dar depinde si cat sunt de scunde. Eu am 1, 70 si ceva si cele sub 1, 60 deja mi se par prea scunde.