| teiubesk a întrebat:

Intrebare pentru baieti: ce parere aveti despre fetele foarte foarte frumoase dar cam scunde?
va plac fetele inalte sau scunde?

Răspuns Câştigător
| oniX_5411 a răspuns:

laughingaici iti vb o fata care a avut de'a face cu chestia astalaughingam observat ca le plac fetele mici si dragutze.asta pentru ca ii face sa se simta...barbatzi.unii se simt intimidatzi de o fata my inalta ca ei, plus ca nu le trezeshte instinctul de a proteja.
good luck and choose what's best 4 youwinking!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu as vrea sa fiu scundawaiting
E aiurea sa fi inalta.Asa,daca esti scunda mai merge sa iti iei tocuri dar daca esti inaltastraight face

| mgtow a răspuns:

Inalta ar fi ceva bun dar ce rost mai are sa imi placa daca nici nu am timp de elewinking din cauza serviciului

| CybeRAthlete a răspuns:

Mie unul imi place o fata putin mai scunda decat mine, eu putin cam inalt imi este cam greu sa gasesc tongue dar e ok. am fost si cu fete ce imi erau ca inaltime putin sub umar. mi se pare ok atata timp cat o placi si te place...
bafta

| Selena54 a răspuns:

Fiecare baiat e diferit. Unora o sa le placa fetele inalte si altora fetele scunde.

| jstRadu a răspuns:

Avand in vedere ca am 1. 86 eu sunt pentru fetele mai inalte big grin, adica nici nu prea ma atrag thinking sunt si exceptii. *dar de cele mai multe ori ma intereseaza personalitateawinking

| kirin a răspuns:

Nici inalte dar nici scunde.cat de cat acceptabile.
De exemplu eu am 1, 72 si nu m-as baga cu o fata sub 1, 65 sau mai mare de 1, 75.