| Aiicha a întrebat:

Intrebare pentru baieti:ce parere aveti despre fetele care au sarcasm? sau despre fetele care asculta rock? big grin

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Adica care au sarcasm?raised eyebrows
si care asculta rock nu mii se pare nimic ciudat la o fataraised eyebrows eeu de la 11 ani ascult rock si ma simt mandra de asta, ascult si metal, chiar si muzica satanistathinking asta nu mii se pare ceva anormal la o fatathinking mii se pare ca oricine are dreptu sa aasculte ce vrea s sa faca ce vrea, sa arate cumm vrea si sa fie ce vrea si asta nu neaparat in functie de muzica, iar poti sa asculti si rock si sa fii si o "domnisoara" in anumite cazuri, daca esti o rockerita, metalista, satanista, manelista, calugarita orice nu ins ca esti o salbatica sau o incuiatahappy

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu imi plac persoanele sarcastice, rautacioase. Admir insa o ironie fina. In legatura cu muzica rock e in regula daca are aceleasi gusturi ca si mine. Nu ascult rock de ala hard, imi plac melodiile bazate pe versuri nu pe dat din cap si muzica data tare fara sens.

| Aiicha explică:

Ciufix mi-a placut raspunsul tau happy din partea mea o funda :X

| louis3 a răspuns:

Majoritatea prietenilor mei asculta rock, si nu vad o problema in asta.Sa stii ca nu am vazut rockeri prosti, deci din punctul meu de vedere totul este okhappy
In legatura cu fetele care au sarcasm, cred ca te referi la cele ironice.Hmm,de obicei aceste fete sunt mult sub nivelul celor pe care ii ironizeazahappy

| AlndChocolate a răspuns:

Eu ca fata zic ca 10% din 100% big grin