| Monica_7453 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce va place la o fata? da vreau sinceritate va rogstraight face. si ce este mai important?

Răspuns Câştigător
| TheWiseOne a răspuns:

Te referi la aspectul fizic sau la personalitatea/caracterul acesteia?

Le iau pe rand, pentru mine.
La aspectul fizic :
sa aiba ochi albastri, ori negri/caprui.
Parul saten/brunet
Buze carnoase, sa fie slabuta, nu o aschie, dar slabuta, privire inocenta sau calma.
Un aspect placut al corpului, nimic sa nu fie in exces.

La caracter, sa fie cuminte, adica sa nu-i placa alcoolul, tigarile, drogurile, etc.
Insa sa-i placa filmele inteligente, comediile, sa fie desteapta, sa ai ce vorbi cu ea, sa nu fie usor de convins sau de manipulat.
Sa-si pastreze punctul de vedere chiar daca nu e sigura pe ce spune.
Sa nu aiba fite prea multe, sa nu asculte manele.sa invete cat mai bine la scoala.
Sa-si iubeasca si sa-si asculte parintii.
Ar fi mai multe care nu-mi vin acum in cap.

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Sa fie inteligenta, sa fie deschisa, genul de om cu care sa poti discuta despre orice, sa fie serioasa si intr-o relatie sa fie fidela si iubitoare.

| XKidutzaa a răspuns:

No sont baiat dar o sa rasp! sa fie naturala...nu orice pitipoanca fcardata pana la oase si cnjtie cum imbrakata.sa fie frumoasa.dar prin felul ei de a fi.nu trebuie sa te schimbi ca sa pari mai speciala... esti speciala prin felul taw de a fitonguebig grin

| Monica_7453 explică:

La ceilalti am dat vot, dar la Strainul imi place foarteee mult raspunsul big grin. thx