| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti big grin :Ce fel de fete va plac? Feminine sau mai "baietoase" big grin? Argumentati :*

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Feminine. de aia e femeie nu?laughing

| sixtythree a răspuns:

Feminine normal, timide, sincere, sa cunoasca insemnatatea unei relatii si sa puna accent pe aceasta, daca stiu ce inseamna acest lucru. Frumusetea pe locul 2 (dinpunctul meu de vedere) pentru ca aceasta dispare odata cu varsta, dar dragostea si iubirea niciodata, daca stii sa iubesti si stii cum si stii ce inseamna ea (iubirea) si ea (persoana iubita). Ms!

| BananaUcigasa a răspuns:

Pai imi place ca fata sa fie fata dar nu cu fite de gen : cum iti permiti mitocanule etc. pe scurt sa tina la glume dar exista si baietii care vor fete sa se intreaca cu ele la skandenberg. ohh da si sa se ingrijeasca si sa miroasa frumos asta da pe spete orice baiat garantat big grin