| Eusiatat18 a întrebat:

Intrebare pentru baieti: pe voi v-ar deranja o fata care are par pe burta, pe sani (in jurul sfarcurilor, putin), si pe spate, unde e mai mult puf si e numai in partea de jos a spatelui?
Pe burta parul e putin mai negru dar nu e mult, si nu e pe toata burta????, mai mult in jurul buricului.
V-ar dezgusta o astfel de fata sau nu v-ar interesa?

5 răspunsuri:
| Cosmin019 a răspuns:

Sincer da laughing
Mai ales ca majoritatea baietilor nu vad cu ochi buni parul pe partile astea a corpului, la o fată, unora li se pare scarbos laughing, dar daca nu vrei sa ti l iei mi se pare ok, n ar trebui sa te puna nimeni sa l dai jos, din respect pentru tine, poa' sa fie si gagiu tau, daca ti zice asta ii dai papucii instant laughing
Deci da, deranjeaza

| Andreeush a răspuns:

Chiar dacă ai adresat această intrebare băieților o sa îmi spun părerea mea, sinceră.
E normal ca unele persoane să aibă mai mult păr in unele locuri față de altele. Fiecare persoană e diferită.
Cât despre băieți nu cred că le plac fetele cu păr in zona sânilor sau în alte părți ale corpului. Nu e estetic să ai păr pe sâni.
Există modalități de îndepărtare a părului nedorit.

| Plato a răspuns:

Pentru cineva care te iubeste, astfel de detalii sunt doar... detalii. Iubirea e intre suflete, nu intre corpuri, deci nu-ti face probleme de a ramane singura, daca e despre tine intrebarea.

| SilentRain a răspuns:

Si de ce parulul de pe burtă și tate al băieților nu e scârbos?
Prea mulți idioți, ipocriți in lumea asta

| RAY a răspuns:

Sincer nu as sta cu o fata care arata ca o femela de cimpanzeu