| anonim2533 a întrebat:

Parul de pe sani, si intre sani va disparea cand imi voi incepe viata sexuala? Am 16 ani, sunt adolescenta si am dereglari hormonale, am inteles ca acel par va pica cand voi face sex. E naspa, am pielea deschisa, sunt blonda si totusi am pe sani, in jurul sfarcurilor mai ales, par negru...

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu va fi influentat deloc de inceperea vietii sexuale, cine ti-a spus asa tampenie doar si-a batut joc de tine. Discuta mai bine cu un endocrinolog despre asta.

| Freya1 a răspuns:

Cine te-a mintit? Nu cred ca daca iti incepi viata sexuala.
Ai dereglari hormonale nu lipsa de sex.

| MihaiNicu23 a răspuns:

NU ai lipsa de sex ci doar dereglari hormonale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu asta incearca prietenul tau sa te convinga? Comic laughing dar trist...

| Kimball a răspuns:

Stai puțin... fetele pot avea păr intre si pe sâni?

| Freya1 a răspuns (pentru Kimball):

Puf.Doar ca la unele e mai vizibil la altele nu.

| Mandreiv a răspuns:

Modificarile hormonale sunt si functie de varsta dar vor fi si imediat dupa ce iti incepi viata sexuala dar asta nu inseamna ca o sa iti dispara parul de pe corp dupa ce incepi sa faci sex. Exista modalități multiple de intretinere corporala si nu ai motive sa te ingrijorezi.

| Yay000 a răspuns:

Ma indoiesc ca o sa iti dispara parul de pe sani daca iti incepi activitatea sexuala.
E ca si cum ai spune ca se intampla asta si cu parul de pe picioare laughing.