| papatukjatlekjulk a întrebat:

Intrebare pentru cei de clasa a 8-a: ce nota ati obtinut la testarea nationala de la romana? Sunteti multumiti?

9 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Noua inca nu ne-a adus rezultatele, ne-a spus ca maine se afiseaza asa ca asteptbig grin sper sa iau o nota bunahappy cand o sa primesc raspunsul o sa-ti spun.

| lilboutique a răspuns:

Am luat 10, 00 :X sunt super multumita!

| Mirela a răspuns:

9. 10 happy dabatting eyelashes bine imi pare rau ca se putea sa iau 10. acum la mate mai am de "sarit":-s si sper sa iau 8[urasc matuangry]

9. 15 tongue se putea si mai bine, dar nah. Mi`e frica la mate :-s ca nu prea le am

| matadoru a răspuns:

Pai voua v-au adus deja notele? noua ne-a zis ca marti!

| littleladybug a răspuns:

Am luat 9. 65 si sunt suuuper multumita:X

| sallysirop a răspuns:

8. 20 nu sunt multumita pentru ca puteam sa iau 8. 70 dar am uitat sa raspund la o intrebare, iar la mate tot 8. 20 si puteam sa iau tot 8. 70 numai ca am raspuns gresit la aia cu orele... ma rog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10big grinbig grin.si la mate cred ca 9. 78

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9. 30!