| AlexxMari23 a întrebat:

Intrebare pentru cine s-a uitat la pariu cu viata,in ce episod si sezon s-au sarutat prima data Anca si Vlad,in ce episod si sezon i-a cantat Vlad impreuna cu holograf lui Ancuta, in ce sezon si episod a inselat-o Vlad pe Anca cu doris(sau cum o chema)?, cel mai rapid raspuns si corect funda

Răspuns Câştigător
| MarryBlake a răspuns:

SaluthappySezonul 2 episodul 4(primul sarut), sezonul 2 episodul 15(scena cu Holograf), sezonul 2 episodul 15(Cind a inselat-o pe Anca

1 răspuns:
| David98TM a răspuns:

Cred ca i-a cantat in 2 sezon...dar nu mai stiu episodul