| Aura_6678 a întrebat:

Intrebare pentru fete...cum abordati un baiat care va place?

5 răspunsuri:
| Alecsutzaa a răspuns:

Ii cer direct Id-ul sau nr de tel depinde de situatzie.

| BlackVeil a răspuns:

Ii aplic un sut in c*r.

| Madeleine94 a răspuns:

Il privesc insistent tongue

| NinaY a răspuns:

Bai bai idiotulelaughing nu stiu cum sa iti zic dar esti enervant tongue stai la coada, mai sunt multilaughing

Asta spun de obicei, dar o spun razand in sens d glumabig grin in rest, nici nu ii bag in seama:d

| EsarfaRozZ a răspuns:

Eu sunt de parerea: nu e frumos sa te dai tu, ca fata la un baiat, mie sincer mi se pare foarte aiurea de ex la o petrecere cand merg, si vad vreo fata intr-o rochie super scurta, si isi fataie fundul prin fata baiatului de care i place, si isi mai ridica cate unpik fustita, mai se face ca se impiedica si intra in el, sau chestii din astea, sincer mi se pare foarte aiurea. daca tot iti place de un baiat si vezi ca nu da nici un semn, mergi frumos la el si intri in discutii, vb cu el putin, la sfarsitul serii/zilei/conversatiei ii ceri id, dar nu dupa ce l`ai vazut prima data sari pe el si i ceri id...straight face in nici un cazlaughing).
apoi vb`iti pe mess, daca vezi ca ii place sa vorbeasca cu tine si va intelegeti ca amici, i ceri nr de tel(daca nu a facut`o el deja) si uite asa, iesiti la o plimbare, la o cafea, etc. big grin