| GyoLove a întrebat:

Intrebare pentru fete, fara baieti! Care este cea mai mica marime de sutien? >:" big grin... Funda, normal!

Răspuns Câştigător
| Anna_2215 a răspuns:

A70 ii cea mai mica si apoi B si apoi C si cred ca este si D cea mai mare. la un moment dat era si AA cea mai mica da nu cred ca mai este. Funda?:p

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este zero, "0" și se ajunge până la 5!
Pa, pa.

| Andarock a răspuns:

Eu stiam ca cea mai mica marime este 65.

Intra aici daca vrei sa afli mai multe info. despre sutiene:

http://www.pinkgirl.ro/......tului-tau/

Sper ca te-am ajutat.

| Psihoyounger a răspuns:

Tare asta cu "fără băieţi". Uite, poate eu lucram la un magazin şi ştiam. Dar nu-ţi mai zic. laughing

| Piㄨㄨy a răspuns:

32:*

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Marimea 1laughing

| Roberta a răspuns:

| Katherineeeeee a răspuns:

Cea mai mica marime este 28AA si daca nu e bun iti recomand bustierebig grin... funda?

| Heart2014 a răspuns:

Sutienele care au cupa A sunt cele mai mici

| babyblu3 a răspuns:

Pai marimea AA este sigur cea mai mica nr nu stiu exact dar cred ca 55 sau 60 :d

| Bibi_2446 a răspuns:

"A" este cea mai mica marime big grin