| anonim_4396 a întrebat:

INTREBARE RAPIDA! Am cunoscut pe cineva zilele astea, si am mare nevoie de numele persoanei respective (numele de familie, pentru ca nu-i stiu decat prenumele). Nu exista nici un fel de modalitate prin care as putea sa i-l gasesc undeva pe net. As putea oare sa gasesc aceasta informatie daca as intra pe site-ul locului sau de munca, gen e scris numele angajatilor acolo? Scuze de intrebarea stupida si de categorie dar am nevoie urgent de asta.

Răspuns Câştigător
| Androphyla a răspuns:

Pai, mai bine atunci. Toti angajatii unui spital ar trebui sa fie scrisi undeva pe site-ul spitalului la sectia unde lucreaza pe o lista de angajati. Cauta bine! happy

6 răspunsuri:
| Androphyla a răspuns:

Pff, it's complicated! Cauta-l la firma respectiva. Daca ai id-ul sau il poti cauta pe Facebook sau scrii in motorul de cautare de la Facebook prenumele si cateva date despre el si poate ai norocul sa-l gasesti. happy

| DjKrome a răspuns:

De fapt ai putea daca are firma. acolo scrie patronu happy ai putea sa afli. dar de ce iti bati capul atat cand poti sa-l intrebi personal

| VampyYuki a răspuns (pentru Androphyla):

Problema e ca lucreaza la un spital si nu e sefu' spitalului. E doar angajat. Si n-as putea sa-ntreb nimic pentru ca e mai complicat decat pare.

| Androphyla a răspuns (pentru VampyYuki):

Sa inteleg ca l-ai gasit? happy

| VampyYuki a răspuns (pentru Androphyla):

Da big grin

| Androphyla a răspuns (pentru VampyYuki):

Bravo! Ma bucur! happy