| Thea30740 a întrebat:

Heii TPU,sunt genul de persoana curioasa si de curand am cunoscut pe cineva, ideea este ca nu stiu decat numele persoanei respective.Si numele complet,l-am aflat singura,initial persoana respectiva mi-a spus doar un prenume,mai departe, din curiozitate am aflat singura.Pe langa nume,am aflat si liceul si orasul din care este persoana respectiva,insa,tot din curiozitate presupun am vrut sa aflu si la ce facultate este(este in primul an,dar nu stiu la ce facultate). Deci am inceput prin a cauta media si rezultatele la bac ale persoanei respective,dar,in mod ciudat, n-am gasit nimic.Este ca si cand n-ar fi fost inscris la nicio scoala pana acum,am folosit si anumite site-uri,motoare de cautare care cauta orice despre o persoana doar cu cateva informatii,gen nume,locatie, etc...si nimic.Deci acum vine si intrebarea: Cum este posibil ca cineva care tocmai a intrat la facultate sa nu fie in lista cu rezultatele de la bacalaureat de pe EDU.ro? Am o idee despre facultatea la care ar putea fi,dar nu sunt sigura, deci este posibil sa gasesc undeva o arhiva cu numele studentilor din facultatea respectiva? Cu toate ca nu prea cred. Funda pentru cine ma ajuta la intrebarea cu rezultatele la bac!