| MariusNWM a întrebat:

Intrebarea asta este pentru fete.
De ce va tineti pantalonii asa de sus pe voi, adica la unele vad ca aproape le ajung la coaste pantalonii?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Voi de ce purtați pantaloni cu turul până la pământ? Ori din ăia cu vedere la gleznă? Că așa e moda iar moda nu e niciodată neapărat egală cu bunul gust. Genul ăsta de pantaloni se numesc ''cu talie înaltă''. Spre deosebire de ăia cu vedere la buric, îți fac picioarele să pară mai lungi și maschează burtica. Și nici nu răcești la spate. Există și modele pentru bărbați deci nu aruncați cu pietre...

6 răspunsuri:
| EuStiuToT55 a răspuns:

Ca sa la mareasca curul

| Bondarel99 a răspuns:

Se numesc pantaloni cu talie inalta, nu au tras de ei pana s-au lungit laughing)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt curajoase și latifundiare, și astfel își pun silueta în vizor sau invers.

| romeo78 a răspuns (pentru Raven):

Felicitări pentru răspuns!
Corect, fiecare poartă cu ce se simte bine!

| Raven a răspuns (pentru romeo78):

Mulțumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol. aia sunt blugi cu talie inalta, sunt si cu talie joasa. nu si-ii trage nimeni pana in gat, nici n-ai avea cum, ca te opreste ceva, sa ii ridici mai mult decat trebuie, daca intelegi ce vreau sa spun, la fel ca si la baieti. ii ridici cat tine turu atat.