| GuitarFly a întrebat:

Fete vs. Baieti.
Voi cu cine tineti?

Răspuns Câştigător
| Midway a răspuns:

Fetitele Powerpuff

20 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Cu plantele.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Cu primatele.

| Karinakari99 a răspuns:

Fete.

| Lɑяisɑ a răspuns:

Ambii.

| BellaMarie a răspuns:

Fetetongue

| brandiburu a răspuns:

Dar ce, am ajuns dusmani acum?

| Jenny23 a răspuns:

Cu Baietii

| CrazyTeenager a răspuns:

Eu sunt barbat, personal prefer sa flirtez ori sa fac sex cu fetele, consider ca sa te certi cu o fata laughing e o cretinitate, nu exista motiv pentru care ai vrea sa faci asta ori alta "vs" competitie, nu isi are rostul, e de domeniul copiilor pana in 14 ani virgini.

| RoXxy a răspuns:

Cu nimeni pentru ca nu este o batalie intre sexetongue

| YoYoLicious a răspuns:

Hahaha laughing Eu sunt fata, dar mereu m-am inteles mai bine cu baietii. Fetele-s mai carcotase, mai barfitoarehee hee

| PapushaDeCristaL a răspuns:

Cu fetele logik

| 4Life a răspuns:

Cu baieti ca sunt mai normali decat fetele, uneori

| Alex3 a răspuns:

Sunt baiat si tin cu fetele Ofcourse.(am o surioara de 6 ani) 15 ani diferenta intre noi, si sa fiu sincer. fetele, de fapt toate fetele de toate felurile, sunt ingeri. PUNCT!

| umbra99 a răspuns:

Cu fetelewinking

| aragon90 a răspuns:

Nu este batalie intre sexe stiti in spatele unei femeie puternice, sta un barbat mai puternic

| AdytzTheWolf a răspuns:

Eu As Tine cu baieti evident, deoarece sunt baiat

| kzn00b a răspuns:

Baieti

| julietadya a răspuns:

Fete daaalaughing dar si cu baietii smugbatting eyelashes

| justme94 a răspuns:

Cineva a fost parasit si vrea sa vada cu cine tine lumea. daca nu erau baieti nu ai fi existat, daca nu erau fete nu ai fi existat.tongue

| emighxurj a răspuns:

Nu știu dar lumea fara femei sau fara bărbați nu ar exista