| maite36 a întrebat:

Intrebarea este pentru baieti ce gen de fete va place?

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Imi plac fetele cu suport la palarie si capul pe umeri.

| Ambassaderåd a răspuns:

Serioase cu zambetul pe buze, timide dar cu o inima de leu, de incredere dar cu aspect parshiv tongue, frumoase cand nu au fard cu kg pe fata, naturale nu pline de silicon, sau botox. Brunete, nu se mai poarte blonde laughinglaughing, poate fi si roscata sau satena happy, simple, sa le placa muzica, sa le placa copii, sa stie sa gateasca! ca mai mult stiu eu sa gatesc si sper sa nu fie o belea in viitorul apropiat laughinghappy... cam attat tongue

| MisterKat a răspuns:

Fetele simple, originale, placute, simpatice, carismatice! happy

| b3Rb3cU a răspuns:

Sa fie frumoase brunete FARA fite iubitoare intelegatoare cu simptul umorului