| LaTulipeNoire a întrebat:

Intrebari Pariloto! Pot pune biletul in timpul meciurilor? Sau trebuie inaintea lor?
La 15 ani am voie sa retrag banii in caz de castig? Sau doar sa-l pun si sa vin cu cineva peste 18 ani sa retrag banii?
Care e treaba cu gazdele, nu prea inteleg deci sa dam 1 exemplu:
Nice
Lyon... care dintre ele este gazda? Cumva cel de-al doilea? Va rog sa-mi explicati!
Si acum niste pronosticuri sa-mi spuneti daca se poate:
Precizez ca voi juca la rezultat final:
Cesena vs Fiorentina; Eu aleg Fiorentina(2)
Pandurii Tg. Jiu vs CFR Cluj; Aleg CFR CLUJ (2)
Rapid Bucuresti vs Gaz Metan Medias; Aleg Rapid (1)
Nice vs Lyon; Aleg Lyon(2)
Sevilla vs Zaragoza; Aleg Sevilla (1)
Manchester City vs Sunderland; Aleg Manchester (1)

Vreau un raspuns rapid va rog! Ofer raspuns inteligent+ funda!

Răspuns Câştigător
| nonny50 a răspuns:

Deci nu pot sa cred ce raspuns ti a dat manelistul : claudiu19! Prietene,esti idiot tu? Omu' te intreaba, nu stie, e incepator! Si vi tu cu scrisul tau de manelist "y" si cu injurii! Mai bine ai grija cum iti pui p.l.l.e in propozitii sa nu te injuri singur! Acum sa raspun si la intr : deciii...in primul rand nu poti pune biletul in timpul meciului, doar la anumite case de pariuri, in al 2-lea gazdele sunt cele la care se joaca meciul acasa, in stanga! Si cu reazultatele, nu sunt sigur de Cesena vs Fiorentina; Eu aleg Fiorentina(2) si de Rapid Bucuresti vs Gaz Metan Medias; Aleg Rapid (1),acum depinde! Sper ca te-am ajutat! Sall' si bafta...sa castigi miliardu'! laughing

3 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Nn cum puteti fii asa idioty cum va'ty nascut ma asa?
cum pla mea sa vii la 18 ani sa ii scoty ...si cum **** mea sa bagi meciuri dupa ce incep esti iddiot.nn u sigur ai 15 ani? ca esti tare idiot parca ai avea 6 si app vezi ca echipele din stanga joaca acasa

| LaTulipeNoire explică:

1.E prima data cand voi pune!
2.M-am gandit si eu la treaba cu pusul in timpul meciului, dar nu eram sigur, sau nu gandisem pe moment!
3. Vorbeste civilizat si invata sa scrii romaneste!
4.Multumesc pentru caracterizare dar si pentru raspunsul acid

| LaTulipeNoire explică:

Claudiu vezi ca trebuie sa mai dai o fuga la ora de romana sa inveti sa citesti! Nu am spus sa vin la 18 ani, am spus sa vin cu cineva mai mare de 18 ani! In fine nu mai conteaza...ii multumesc foarte mult lui Nonny pentru raspuns!