| ladygaga a întrebat:

Intrebari pentru baieti: Va place o fata cu parul lung, scurt, ondulat sau drept? Cu buzele subtiri, groase, medii? Blonda, bruneta, roscata?

Răspuns Câştigător
| Str3n6arizza a răspuns:

Depinde de fata! Fiecare este frumoasa in felul ei happy Cele mai frumoase imi par cele nu foarte inalte (intre 1. 65 si 1. 73) cu rotunjimi, cu buzele medii (nu m-ar deranja una ca Angelina Jolie) cu parul lung si ondulat :X daca ar fi sa aprofundez, nu imi plac cele foarte bronzate sau cele care se imbraca doar in roz. Roz cu alb e dragut happy sau orice in afara de 100% roz sau 100% negru. Cele mai frumoase fete din punctul meu de vedere sunt cele cat mai naturale, fara fond de ten sau ruj. Imi plac mult ochii fetei si cred ca acestia ar trebui pusi cat mai bine in evidenta, dar cel mai important este personalitatea ei! Daca este o persoana sociabila care vorbeste frumos(nu injura) care nu se crede superioara celorlalti, care este sincera si iubitoare nu mai conteaza cum arata, frumusetea e trecatoare si la batranete nu o sa te mai holbezi la sanii ei ci o sa fi fericit ca esti cu o persoana cu care sa te intelegi minunat :X

3 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Lung, si ondulat si drept.

Subtiri, medii

Bruneta, Roscata

Răspuns utilizator avertizat
| virusz a răspuns:

O blonda rasa in cap, cu sau fara buze, nu conteaza!