| ady900 a întrebat:

Iphone 3gs sau Sony xperia neo?

Răspuns Câştigător
| adrykiba a răspuns:

100% Sony.Si eu am fost incantata sa imi iau un iphone dar acum is cam dezamagita cand vad ce nu poate.De exemplu nu poti sa pui ca sonerie o melodie preferata numa cele din telefon care sunt cam enervante, bateria tine putin iar de la baterie de rezerva iti poti lua gandul ca nu se demonteaza, ii tot insurubat.Toate datele care vrei sa le pui pe iphon trebuie doar cu programul itunes care este destul de enervant.Eu regret ca mi-am luat iphone3gs.Ii si primul dar si ultimu.
In schimb Sony are o grafica foarte buna, camera foto face niste poze foarte clare mai fain decat un aparat foto.Prietenul meu are Sony xperia si ii foarte bun. Urmatorul telefon va fi acesta.

3 răspunsuri:
| TakeMeToTheHospital a răspuns:

Sony Xperia e mai performant.

| ady900 explică:

Nu mersi alex

| Ąłęx_Alex_1998 a răspuns:

IPhone 3GS am si eu, eu zic ca este mult mai bun ca Sony Xperia neo, ai gasit de unde sa cumperi ca daca vrei ti-l vand eu cu 600 RON.