| 1Q a întrebat:

Is baiat, am parul lung(mediu) si ii cret, sta in toate partiile, as vrea sa-mi spuneti cum sal aranjez pentru banchet, cu ciara si gel nu sta, eu ma gandeam sa ma spal pe cap si sa merg cu el ud, alte parerei dau FUNDA si vo(P. S nici cu placa cu placa se umfla mai tare)

2 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sincer baietii cu par lung si cret sunt hot, de ce naiba ai vrea sa il aranjezi?

| firelord66 a răspuns:

Imprumuta placa de par de la o fata...si daca nu iti sta mai spala-te odata