| yyyyy a întrebat:

Sunt blonda cu parul putin mai lung de la umeri. la banchet as vrea sa ma fac creata dar nu stiu daca miar sta bine pentru ca nu il am prea lung... ce spuneti cum miar sta bine cu parul ondulat sau cret? apropo am parul drept

Răspuns Câştigător
| Teddy7139 a răspuns:

Buna, marya. si eu sunt blonda si am parul cam pana la umeri si mi l-am facut cret de multe ori si arata super. sper ca te-am ajutat.

6 răspunsuri:
| sceptic a răspuns:

Pai ce-ar fi sa incerci mai intai? Cu putin timp inainte de banchet fa-ti parul cret, o sa vezi daca iti sta bine sau nu.

| Iσαηα a răspuns:

Ti-ar sta bine cu parul ondulat!:X

| KyokushinMyLife a răspuns:

Eu zic sa.ti lasi parul drept,
dar este alegerea ta...ti.as sugera sa ti.l faci ondulat daca zici ca nu e prea lung...cret.hmmm nu stiu nu cred. optez pentru ondulat:p sper ca te.am ajutat>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca ti-ar sta binethinking incearca inainte ca sa vezi...si eu il am mai lung de la umeri si ondulathbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt aproape la fel...dar mai bine ondulat. bucle:-x

| pink23 a răspuns:

Eu zic ondulat chiar daca iti e mai mikut`!

si vad ca esti blonda...deci o sa arati superb`!big grin funda?smug