| LiteraPublica a întrebat:

Iubitul prietenei mele se da la mine? :S
Eram intr-un magazin cu el si cu prietena mea... El se tot tinea dupa mine in magazin si mai mereu era in spatele meu.Prietena mea s-a dus sa plateasca, eu eram pe acolo ma mai uitam la haine si vine el dupa mine si imi arata o camasa de barbati. sa ii spun daca imi place sau nu, i-am zis ca da, e dragutahappy
Alta faza estee cand eram intru-n club, de aceasta data el era singur fara prietena mea. Dansam si de odata se apropie de mine sa ma ia in brate. iar mai toata seara nu isi lua ochii dupa mine
Ce credeti? :...

2 răspunsuri:
| mikyandy97 a răspuns:

Ca te place dar daca nu am fost eu acolo nu stiu chiar carei faza dar din spusele tale te place:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i spui prieteni tale ce crezi. Daca prietena ta vrea sa mai umble cu el,e alegerea ei,dar tu sa stii ca ai facut ce e corect.Iar cu el ar trebui sa fi foarte rece, chiar sa-l ignori total, e clar ca e un nesimtit. E prietenul prietenei tale...asta nu inseamna ca trebuie sa fie si amicul tau.Asta e parerea mea, eu asa as face fata de un prieten de-al meu.Acum,e posibil sa ma insel si sa nu fie cea mai buna varianta in cazul tau, tu decizi ca e viata ta.