| Vanne a întrebat:

Iubitul celi mai bune prietene a mea mi-a zis ieri ca ma place si ca motivul pentru care s-a combinat cu prietena mea cea mai buna e ca sa se apropie de mine... Ce sa fac? Sa ii zic prietenei mele sau nu?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Ar trebui sa ii spuna mai intai prietenii tale ca nu simte nimica intr-adevar pentru ea. e un triunghi amoros aici. sunteti 3. apelati la un al 4-lea. sa fie baiat.si sa ii placa de prietena ta, si sa se dea la ea. dar si prietenii tale sa ii placa putin de el. atunci despartirea va fi mult mai simpla si mai putin dureroasa. nu o lasa singura pe ea. oricum.se v-a simti jignita putin, nu mi-ar placea ca o tipa sa se dea la mine pentru ca sa fie cu cel mai bun prieten al meu sau chestii din astea>_< bine ca nu am avut problema ta >_> sincer e ceva greu.si stupid din partea tipului respectiv. -_- sa se dea la X pentru ca o iubeste pe Y

8 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Spune-i clar! Asa va discuta cu el si va lua o decizie.

| FesCuDungi a răspuns:

Spune-i prietenei tale, ca doar e cea mai buna prietena a ta!winking

| Biggiesan a răspuns:

Aproape ca ti-ai raspuns singura. Daca ea este cea mai buna prietena a ta iar el este mai mult un necunoscut atunci spune-i.Cei mai buni prieteni trebuie apreciati.

| blackangel95 a răspuns:

Intii asigurate ca ce ti-a spus el este adevarat si intreaba-l daca poti sa ii spuii si prietenei tale daca este asa ii puteti comunik asta amandoi... Daca nu spune-i sa te lase in pace apoi spune-i prietenei tale ce a incercat sa faca.

| IonutPutinica a răspuns:

Spune-i ca e un magar laughing

| jerrygabrielle a răspuns:

Normal ca trebuie sa ii spui ca dupa aia poate sa afle din alta parte si se va supara pe tine si va suferi.

| Vanne explică:

Multumesc foarte mult pentru sfaturi! Apreciez asta si cred ca m-am hotarat sa ii spun prietenei mele pana la urma si la coada. A da era sa uit ai fost foarte altruist RyugaHideci multumesc pentru raspuns!

| DeeDee15 a răspuns:

Trebuie sa-ii spuii! Bafta