| laurasup11 a întrebat:

Hey TPU,am o prietena (ea are un iubit) si iubitul prietenei mele ma place pe mine,si se apropie de ea ca sa fie cu mine.Dar eu am iubit, va rog spuneti-mi ceva cum sa-i zic lui prietena mea asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa te respinga pe tine prietena ta daca o sa-i zici, dragostea face oamenii miopi. laughing Totusi ce face ala de ti-a dat de inteles ca te place?

| laurasup11 explică (pentru anonim_4396):

A facut tot felul de gesturi..si era normal

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ii spune prietenei pentru ca nu stii cum va reactiona. Mai bine incearca sa il respingi cat mai subtil pe iubitul ei, sa-si vada de relatia lui cu prietena ta.

| Durassica22 a răspuns:

Spune-i ca iubitul ei te place si sa-i zica sa te lase in pace ca tu nu il placi(asa i-a zis varmea mie cand fostul meu se dadea la ea)