| Sophie a întrebat:

Jennifer Lopez - On The Floor ft. Pitbull.Melodia aceasta mi se pare o copie a melodiei celebre"lambada". Uitativa la minutul 0:25.Si vedeti cum incepe lambada.
http://www.youtube.com/watch?v=t4H_Zoh7G5A&feature=relat ed
http://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA pe la 0:03...
Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| Addicted a răspuns:

Nu este copiata. A folosit doar un sample din Lambada, adica J.Lo a platit ca sa foloseasca o parte din Lambada in melodia ei.

| Putzifer a răspuns:

Da... ai dreptate chiar a copiato

| Arianaaa33 a răspuns:

Da,e o copie.dar acum nu stii daca e copiata Lambada de Jennifer.sau inversstraight face
Dar oriq`. sunt faine mel love struck

| maria9344 a răspuns:

Asa este ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa mai intru pe linkul pus de tine. Crede-ma stiu. Ma enerveaza ca inca mai exista ignoranti care cred ca Jennifer Lopez detine drepturile de autor pentru aceasta melodie.

| GosGrl a răspuns:

Exista o asemanare dar nu cred ca e copiataoh go on

| ana5792 a răspuns:

Ai dreptate este melodia este facuta pe lambada