| anonim_4396 a întrebat:

Joaca cineva triburile.ro, tribalwars.net? daca da.cate pct aveti, pe ce lumi jucati, ce nume aveti?

Răspuns Câştigător
| vyol3ta a răspuns:

Da, triburile, aproape 8000 de puncte, Chevwinking

9 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Sora mea joaca, si o prietena de-a ei...nu stiu nimic legat de asa propriu zis..."contul ei" big grin

| uNu_2249 a răspuns:

Pe tribalwars.net am jucat mai demult am ajuns la 1 mil de pc pe lumea 32 dar m-am lasat

| Traian a răspuns:

Pe triburile.ro nu am avut succes. 75. 000P pe lumea 19. pe tribalwars.co.uk (the lord of the nazgul) 950. 000P cu 90 de sate.

| Will a răspuns:

Da, joc pe lumea 17, am 1600 de puncte, am mai jucat pe lumea 10, acolo am avut 200. 000 de puncte .deci am o experienta de aproape un an

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pana la 4 milioane jumate mai e... oricum bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tribalwars.net 17 milioane de puncte.Bafta la luat sate.Are cineva mai mult?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu lumea 17, 23, 2 si lumea 4 pe tribul.net

| necunoscut_1645 a răspuns:

Pe triburile.ro
am 170 de mii de puncte si 21 de sate

| sabo a răspuns:

Intereseaza pe cineva 2 conturi pe www.tribalwars.net, world 19? daca da detalii la id : black_shabbah