| SabrinaSabby2001 a întrebat:

Key-Hey TPU! Vreau niste sfaturi: Pe mine ma cheama Sabrina (Maria). Nu stiu cum sa-mi pun numele pe Facebook. Help.

6 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Numele tau normal.

Crede-ma, toti cei care au cat de cat minte in momentul in care vad tot felul de nume mirobolante si fabricate o sa te considere retardata si/sau incredibil de imatura.

| MaliciousDeath a răspuns:

Sabrina Maria.
Lasa pitiponcismul.

| BeInnocent a răspuns:

Persoanele care nu am numele de familie pus in alcatuirea numelui sunt luate drept proaste. Deci iti sugerez sa iti pui Numele :Sabrina Maria +Numele de familie. Pana la urma pe facebook asa trebuie, nu suntem pe hi5

| Dănuuuuu a răspuns:

Te rog, spune-mi că nu îți vei pune ceva gen "$ABR1NA 7HA ".
Păi, ai putea pune numele de familie, sau :
Sabrina Sb
Sabrina Mr
Maria Sb
Sabrina Maria
Unul din nume plus inițiala numelui de familie.
Nu știu. sunt multe variante. Oricum, îmi place cum sună „ Sabrina Mr ".
Baftă :*!

| lary2000 a răspuns:

Pai depinde de porecla ta! eu am cateva idei:
Sabry Sabryna
Sabry Sh Ataat
Sabry Mary
Sabry Sh Cam Ataat
Sabry Sweet puppy dog eyes
Sabry Dulcik

Funda? puppy dog eyes big grin

| Petrosanu a răspuns:

Sabry_Mary; Sabrina Skumpika si iti combini numele cum vrei