| pedaladeacceleratie a întrebat:

La 16 ani (facuti in decembrie) am inaltimea de 1.89 si 77 de kilograme. Ce sporturi mi s-ar potrivi? - sunt baiat.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Baschet!
sau chiar volei!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ooo, baschet.Si o sa mai cresti inca, asa ca sportul acesta o sa-ti vina ca o manusa!

| Malvina24 a răspuns:

Innot, tenis de camp(cel mai potrivit)

| liongirl a răspuns:

Buna!`Paiii...fotbal,baschet,volei,tenis,handbal,ciclism,rollerblade,poate te imprietenesti cu skateboardul, innotul, etc.happy

| vladd94 a răspuns:

Prietene, dupa numere-baschet...
Dar sa te apuci de abschet al 16 ani e un pic cam greu trebuie sa ai si cativa ani in spatehappy
eu de exemplu fac baschet de la 9 ani si acum am aproape 16.

1, 85 si 70 de kgtongue

| Siimo a răspuns:

Fotbal, handbal masculin eu am facut handbal feminin pentru ca sunt fata, baschet