| Elenna_4537 a întrebat:

La cati ani ar trebui sa am primul sarut[Sarutul normal]Dar cel frantuzesc? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand crezi tu ca va fi momentul potrivit big grin

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, la 13 ani am primit primul sarut de la actualul meu prieten... dupa 2 ani m-am bagat cu el si suntem de 1 an jumate impreunahappy...primul sarut french nu mi l-a dat elhee hee, ci un alt baiat cu care am fost dupa ce am intrerupt legatura cu prietenul meu actual.Pe la 13 ani jumate a fost sarutul french; oricum tot sarutul de la prietenul meu mi-a placut mai multhee hee.

| Aηηy a răspuns:

In general pe la 12 ani big grin

| LoveMusic a răspuns:

Pe la 13-14 ani.

| marrr a răspuns:

Normal la 10 ani si frantuzesc la 11

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Nu exista o anumita varsta. Unii zic ca la 11-12 ani, eu l-am avut pe cel normal la 15 si cel french acum, la 16straight face

| dewix a răspuns:

Atunci cand crezi tu, nu exista o anumita varsta, o faci cand vrei tu.

Răspuns utilizator avertizat
| coryna1997 a răspuns:

Normal la 12 si french...la 13

| Elenna_4537 explică:

Multumesc mult tuturor! :*

| milika a răspuns:

He he eu cred ca atunci cand e momentul dar cel mai bine cred eu ca pe la 14 cel normal iar cel franQ pe la 15

| milika a răspuns:

La 13 ani