| madalicious a întrebat:

La cati dintre voi v-a placut filmul "Avatar"? Mie una mi s-a parut o prostie de film si nu prea mi-a placut, m-am plictisit vazandu-l. Celor care v-a placut filmul... puteti sa-mi spuneti ce e asa special la acel film de are pana acum incasari de 2 miliarde de dolari? Eu una nu inteleg.straight face

Răspuns Câştigător
| mariobros a răspuns:

Pentru un desene animat cu niste ninja cu coada merge, dar sa ai sub 10 ani. Tot nu ma pricep de unde atata isterie, cred ca este fabricata de media ca sa mearga poporu la cinema sa marce banu pe bilet.

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici si afla cum poti face multi bani investind doar 6 lei:) http://aurelia.forumgratuit.ro

| deeadany44 a răspuns:

Da, mie imi place. este special deoarece are: 1. efecte speciale tari
2. e tare ca are AVATARE 3. a fost o poveste minunata.