| Sweetyass a întrebat:

Hi TPU! Ieri am revazut filmul Avatar si mi-a placut la fel de mult ca prima data dar cunosc si unii care au spus ca filmul e o prostie. Voua cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Frumos de tot! Likeeee! Avatar The Best.
Funda?

| Sweetyass explică (pentru VladPetcu):

Scuzeeee! nu am spus ca dau funda!

18 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cei care nu pricep nimic normal ca vor spune ca e o prostie...

| VladPetcu a răspuns (pentru Dash):

Vrei sa spui nimic nu?laughinglaughingrolling on the floor

| Dash a răspuns (pentru VladPetcu):

Da big grin
Graba asta...

| VladPetcu a răspuns (pentru Dash):

Am patit si eu odata nu are nimicwinking
Esti iertatbig grinlaughinglaughing

| Sweetyass explică (pentru VladPetcu):

laughing

| VladPetcu a răspuns (pentru Sweetyass):

Totusi eu fac colectie de fundite am 43 si poate ma ajuti si tu cu unawinking

| Sweetyass explică (pentru VladPetcu):

Aha, aha....Asa ai luat fundite si de la ceilalti? happy Incerci cumva sa ma faci sa cedez si sa-ti dau o fundita pentru nimic. Asa de usor? Tu ai vazut cat am scris eu pentru o fundita..No way.

| VladPetcu a răspuns (pentru Sweetyass):

Nu am luat la fel fundite de la cei lalti dar totusi trebuie un raspuns castigator, iar eu am fost primullaughing
Daca nu dai castigator sterge intrebarea.
Tot respectul.
Vlad.

| Sweetyass explică (pentru VladPetcu):

Am primit un raspuns mai bun ca al tau...laughing
Tot respectul.
Bianca.

| Cosmin86 a răspuns (pentru VladPetcu):

Parca ai fi o femeie frustrata

| Sweetyass explică (pentru Cosmin86):

laughing. A fost buna asta. Daca te-ai uita si la celelalte fundite pe care le-a primit. Asa face la toti. Imi trimitea si mesaj sa-i dau lui fundita. Obsedat.

| τττ a răspuns:

Dragă Sweetyass, mie îmi place filmul Avatar, l-am văzut de 4 ori, odată la cinema.Şi eu cunosc persoane de au zis că e naşpa, dar mi-e mi-a plăcut.De ce? Grafica = superbă! Dacă m-ai întreba în ce categorii să-l pun aş alege:Original, genial.Nu am cuvinte! E super filmul.

| mihaitaLGP a răspuns:

Avatar este o prostie de film.
Un SF sec cu o poveste penibila desprinsa dintr-o carte pentru adolescenti.

Daca vrei sa vezi un fim de calitate vizioneaza:

Cinderella Man si Gladiator.

Sunt filmele care m-au impresionat profund.
Doua filme inspirate din fapte reale, filme care reflecta dureroasa realitate.

Dupa ce vizionezi Cinderella Man compara-l cu Avatar.

| Sweetyass explică (pentru mihaitaLGP):

Aaa OK! Trebuie sa fie bune. Mie mi-a placut povestea filmului Avatar deoarece a fost prima data in viata mea cand am tinut mai mult cu extraterestrii decat cu oamenii si asa nu se prea intampla pana acum. Incearca sa te uiti si tu la Changeling. E foarte bun filmul si e inspirat dintr-un caz real...

| mihaitaLGP a răspuns (pentru Sweetyass):

Ok, o sa tin cont de sfatul tau.

O sa plangi vizionand Cinderella Man.

| Sweetyass explică (pentru mihaitaLGP):

OK..mersi mult

| mzqpsx a răspuns:

E o prostie de film cu niste verzui..oh..este o lipsa de timp sa te uiti la el :-si mai bine te uiti la little man sau superhero sau save the ryan