| ch0c0latemix a întrebat:

La ce facultate as putea merge daca sunt la liceu, profil mate-info?

Răspuns Câştigător
| babyblue a răspuns:

Http://www.unibuc.ro/facultati/
http://www.uaic.ro/uaic/bin/view/Academic/Facultati

In principal, sunt o multime de facultati ce le-ai putea urma.Depinde de ce iti doresti tu.

Good luck!

5 răspunsuri:
| matzakitty a răspuns:

Poli

| DakotaRoyse a răspuns:

La oricare vrei laughing Nu contează. Dacă vrei la medicină, acolo mergi; vrei la drept, aşa să faci.
Nu contează profilul.
Poţi merge la economie, chestii d-astea, la fizică, mate, informatică sau chestii d-astea cu tehnologia laughing

| Flory_9244 a răspuns:

La mate info laughing

| eu_1628 a răspuns:

La orice facultate...nu conteaza ce liceu faci

numai ca dupa 4 ani de mate iti e greu sa dai la facultatea de literewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la mate-info poti merge la absolut orice facultate din Romania, si inca multe din strainatate.
Probleme apar cand faci filologie...in acest caz cu poti sa mergi la AS si la multe altele