| anonim_4396 a întrebat:

La ce numar apelez ca sa aflu cat credit mai am, sunt in reteaua cosmotebig grin

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Apelează la *100# ramura ''1 Balantă'' pentru a afla creditul tău.
Apelează *123*1# pentru a afla câte minute mai ai în Cosmote.
Apelează *123*2# pentru a afla câte minute mai ai în Romtelecom.
Apelează *123*3# pentru a afla câte minute naţionale mai ai.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Apelezi la *100# ca sa-ti aflii creditul.
Te pup!

| MihaelaMiikii a răspuns:

*123*1# pentru a afla cate minute mai ai in cosmote.
apoi scrii *123*2# si aflii ori cate minute pentru alte retele mai ai sau mesaje..si ultima *123*3# pentru mesaje sau minute nationale numai stiu exact happy

| Anoaica_Romeo_1968 a răspuns:

*134# e cel mai simplu