| ralucaralu a întrebat:

La ce telenovele de pe acasa va uitati?

44 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Ratusca cea urata big grin

| dragutza a răspuns:

Imi place la nebunie"fara sani nu exista paradis" si ma mai uit la "dona barbara", cand am timp!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Imi place foarte mult telenovela Dona Barbara si Fara sanii nu exista paradis desi nu am mai vazut de mult telenovela si am vazut ca a inceput un film fain
bye

O seara placuta

| Aliyaa a răspuns:

Dona Barbara, In numele iubirii, paradisul blestemat, fara sani nu exista paradis:X:X:X:X:X:X:X

| Paris a răspuns:

Ohooo, daca ma intrebai asta vara cand inca era vacanta ti-as fi dat copy paste de pe site-ul lor, de la program laughing Urmaresc fara sani, clona si cam atat. happy

| Kidu a răspuns:

Dona Barbara si Fara sani nu exista paradishappy

| mariutza a răspuns:

La "Fara san nu exista paradis", "Paradisul blestemat" si uneori la "Dona Barbara"

| BabyPink a răspuns:

Pai ma uit la "Fara sani nu exista paradis","Dona Barbara","Paradisul blestemat","Clona" si mai sunt cateva love struck
u?
happy

| ralucaralu explică:

Acum acum ma uit la paradisul blestemat si dona barbara..si uneori in numele iubrii telenovela noua....in vacanta de vara ma uitam si la fara sani nu exista paradis...

| ana0metalhead a răspuns:

Eu nici una...numi plac

| ela_8957 a răspuns:

Din pacate nu ma uit, mama mi-a spus ca mai bine urmaresc un film sau citesc, sau nu stiu, orice altceva, asa ca as vrea sa iti spun, dar nu urmaresc!

| DeDe_8338 a răspuns:

Uneori la "Fara sani nu exista paradis"

| aLe_9530 a răspuns:

Sincera sa fiu ma uit la foarte multe telenovele. cum ar fi:Marina, Paradisul blestemat, Dona Barbara, Fara sani nu exista paradis, Aniela, Cealanta fata a Analiei, Iubire si onoare, Valeria etc... oricum st multerolling on the floor:* Tu la ce telenovele te uiti?happy

| cristina21 a răspuns:

Fara sani.dona barbara, a ta pentru totdeauna(national tv), paradisul blestemat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara sani nu exista paradis :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In numele iubirii, Paradisul blestemat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi!
Am citit ce ati scris pana acum si as avea si eu o lista mica de telenovele:Fara sani nu exista paradis, Aniela, Dona Barbara, In numele iubirii cateodata la Ratusca cea urata si Vaduva Blanco

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paradisul blestemat, dona barbara si in numele iubirii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit numele iubirii si paradisul blestemat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Ma uit la fara sani si paradisul blestemat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paradisul blestemat...in numele iubiri...dona barbara... fara sani nu exista paradis...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la Clona, Fara sani nu exista paradis, In numele iubirii si cateodata la Paradisul Blestemat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paradisu blestemat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt ma uit la mai multe dar cel mai mult imi place telenovela an numele iubiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In numele iubirii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urmaresc paradisul blestemat, fara sani nu exista paradis, in numele iubirii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In numele iubirii! Este cel mai tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

An numele iubiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult imi place sa ma uit la paradisul blestemat, si mai urmaresc si in numele iubiri, dona barbara si ca atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La paradisul blestemat, dona barbara, in numele iubirii,