| Alin_9143 a întrebat:

La ce trebuie sa ma uit cand imi aleg o placa de snowboard?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa mergi la magazinul Boarders, unde se gasesc doar echipamente Burton. Legaturile sunt intre 500 si 1.000 de ron, boots-i incep de la 600 de ron si placile de la 1.000 de ron. Aici gasesti de toate, inclusiv accesoriile necesare, hainele incep de pe la 500 de ron, ochelarii in jur de 200 de ron si o gramada de rucsaci si echipamente de protectie. La The Kitchen gasesti produse Volcom, Planet Earth, Trans si Electric. Personalul te poate ajuta sa iti alegi cu grija echipamentele, plus ca poti primi sfaturi legate de intalnirea cu zapada. Placile sunt intre 700 si 1.000 de ron, legaturile 400-500 de ron si bootsi, 550 de ron, majoritatea Trans. La capitolul haine, mult Volcom, gecile incep de la 500 de ron, iar pantalonii de la 300 de ron. Ochelarii de la Electric sunt intre 200 si 380 de ron, iar protectiile pentru coloana in jur de 250 de ron.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra aici www.wintersports.3x.ro, ai sa gasesti un numar de telefon al unui tip din Brasov care aduce placidin Austria, si boots, legaturi noi, tot ce iti trebuie. Poti chiar sa te scoti cu 300 de euro cu super piese!

| Johnny77 a răspuns:

Trebuie sa te uiti aici www.snowrocker.ro

| Olivia a răspuns:

Southshop, Himalaya, H20, Ascent, Intersport, Hisport, Base si Billabong mai sunt magazine unde poti gasi ce-ti trebuie ca sa te dai cu placa.