| viorel13 a întrebat:

La ce varsta va-ti ras prima oara mustata?

15 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Fratemiu cu aparatu s-a ras la 9 ani loserlaughing.

by daiiwinking

| daniDeeDee a răspuns:

Aveam un coleg, eram in clasa a5-a, nu exagerez, avea ditamai mustata. laughing

eu pe la 17 ani m-am ras pentru prima data.

| Klara a răspuns:

La ce mustata te referi, pervers mic? :*

| alecs871 a răspuns:

Lama am pus-o pe mustata pe la 17 ani dar inainte de asta m-ai taiam din cand in cand in cand (minus in cand) cu o foarfecuta happy

| broscutsaaa a răspuns:

Sunt fata, n`am mustata. tongue

| costyn162 a răspuns:

Am 16 ani si inca nu m-am ras.Doar din cand in cand cu foarfeca mai mi-am taiat-o putin. Vreau sa trag de timp deoarece odata ce te razi prima data apoi va trebui sa o faci foarte des.

| Sylx a răspuns:

La 19 ani... am tinut de ea cit am putut pentru ca imi placea aerul masculin pe care mi-l conferea.

| starchewer a răspuns:

15 ani parca big grin.nu conteaza varsta ci conteaza cat de mare e nu? dao jos inainte sa ajungi un fidel castro big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi la 15 ani, dar niciodată nu m-am apropiat cu lama mai aproape de 30cm de fața mea, mereu m-am bărbierit cu aparat de ras electric. Mi-e frică de lamă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu acum cateva zile mi-am ras mustata cu masina de tuns + firele din barba... Am 14 ani (neimpliniti). Consider acum ca arat multm ai bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 ani :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceputul clasei a 7 a adica pe la 13 ani...si pe atunci aveam de ceva timp mustata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15

| jmek4you a răspuns:

La 13 ani jumate, cu aparatul de ras, m-am simtit mult mai bine in ziua aceea.