| cristianorudi7 a întrebat:

La fifa 11 cum controlez portarul cand echipa adversa a skapat pe contraatac si cum sar cu portarul la penalti, adica pe ce buton sa apas ca sa apar? stiti ca la fifa 10 dadeai shift si jucatorul baga viteza, in fifa 11 de pe ce buton apas ca sa faca exact ca in fifa 10? si ultima chestiune as vrea sa imi spuneti ktv tips-uri, smecherii si scheme pe care le pot face.am uitat sa mentionez ca sunt pe pc, deci sper ca o sa ma ajutati cu problemele mele. multumesc f mult +++funda

2 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Sa ma pis pe mata cu halogen cu tot, ratat ratatangiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca un joc pe calculator reprezinta o problema.
Pot sa te ajut spunandu-ti ca ai o problema reala, daca te injuri singur. happy