| doroteea a întrebat:

La filmul Avatar. the last airbender a fost capitolul cu apa. Cine stie cand urmeaza celelalte capitole cu focul, pamantul si aerul? happy

Răspuns Câştigător
| NoName_3221 a răspuns:

Multi zic ca sunt sanse sa apara anul acesta capitolul cu pamantul...dar sa stii ca sunt decat 3 capitole apa, pamant si foc ca aerul a fost deja invatatwinking... uitate la anime ca e bestialhappy

2 răspunsuri:
| TheLastAirbender2 a răspuns:

Daca vrei uitate pe trailer o arata pentru prima oara pe toph big grinbig grin

| NoName_3221 a răspuns:

Multi zic ca sunt sanse sa apara anul acesta...dar sa stii ca sunt doar 3 capitole:apa, pamantul si focul.aerul deja il stapanestewinking uitate la anime e bestialhappy