| ßł a întrebat:

La grădina botanică din Cluj poţi fotografia?

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Teoretic este interzis cu aparatul de fotografiat, însă când am fost eu acolo nu-mi amintesc să mă fi căutat cineva de vreun aparat foto.

| alonet a răspuns:

Contra cost daca vrei sa faci poze profi si daca faci poze cu aparat din categoria "sapuniera" nu cred ca te baga nimeni in seama, ca idee acum mi-ai dat de inteles de ce e concursul acelea pe magic fm in colaborare cu femei de afaceri cluj, happy pai sa aiba si cei de la gradina botanica incasari sa poata plati intretinerea gradinii

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!
Da normal, de ce nu?
Pa, pa.