| anonim_4396 a întrebat:

La liceu,de exemplu la mate-info,un elev extrem de destept care este de treaba, se distreaza si isi ajuta mereu colegii si prietenii are mereu o impresie buna?
Cam in ce relatii sunt astfel de elevi cu colegii /

2 răspunsuri:
| Nonameagain a răspuns:

Daca el este de treaba si isi ajuta colegii, ar trebui sa fie bine vazut si rasfatatul tuturor. Dar din pacate, mai sint si invidiosi. Importanta este majoritatea si faptul ca el se simte multumit pentru ce face.

| Aliaaa a răspuns:

Probabil, aproape toata lumea il place si este considerat un tip de treaba