| mada. a întrebat:

La majoritatea filmelor care le am subtitrarile merg inainte`e vreun program cv ca sa le pot face sa mearga normal?

6 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Foloseste CTRL + Sageata Dreapta.
Si fii atenta si la ce versiune iei. (cum zicea bizzare mai sus).

| Diva a răspuns:

Exista un program Gspot se numeste, il poti descarca de aici:
http://www.hit.ro/downloads/audio1/GSpot-2.70
Iti va indica nr de frames pe secunda in felul acesta nu vei mai avea probleme cu subtitrarile.Bafta

| alle_1861 a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problema, dar am reusit sa o reglez sa fie aproape perfecta, fara niciun program.

| nutzu' a răspuns:

Descarca subtitrarile de pe un site bun si lucreaza-le separat(eu asa am facut la fallen) si nu o sa-ti ia mai mult de 8 ore... dar merita munca...simti ca ai facut ceva ok...

| stefytm a răspuns:

Am mai patit din astea! depinde ce program folosesti pentru filme insa mai e varianta si aceea sa fii luat alta subtitrare care nu se potriveste exact!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iei subtitrarea fii atenta sa fie aceiasi versiune.
Sau... Ctrl + sageata dreapta sau stanga.