| caporalul a întrebat:

La scoala se organizeaza o parada de imbracaminte ECO (din materiale reciclabile) si as vrea si eu o idee ce haine as putea sa fac?

fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Beastboy a răspuns:

Pai ai putea sa te faci un orc: sac de plastic verde in jos, reviste pe tine ca sa arate ca un tricou, iar in cap farfurii de unica folosinta(poti sa le prinzi cu ata ca sa stea ca o palarie de gat)winking

3 răspunsuri:
| Ionutz a răspuns:

Din farfuri de unica folosinta o fusisa si in picioare sticle taiate

| Smoosh a răspuns:

Poti sa iti faci o rochie draguta din ziare sau poze din reviste happy.Si o gentuta facuta din haine mai vechi sau vezi tu ce se potriveste cu rochia ta, hehe succes.

| caporalul explică:

Sunt bune ideile insa sunt BAIAT