| Keilly a întrebat:

La telefonul meu, alcatel nu pot sa imi descarc jocuri in telefon de pe calculator. exista o alta posibilitate de imi pune jocuri pe telefon fara sa le descarc de pe internetul de pe mobil?

1 răspuns:
| R9kitty a răspuns:

Buna. si eu am o colega care are un telefon Alcatel si nu ii merge nici un joc. Daca vreun cunoscut de-al tau are si el Alcatel iti poate trimite jocuri. Daca ai luat de pe calc si spui ca nu merg, mai asigurate odata ca formatul e bun pentru telef. tau (, jar,. jad.) Cel mai bine e sa cauti pe net modelul telef. tau si sa te asiguri ca suporta jocuri. Daca nu are suport Java, nu are rost sa incerci.

Sper ca te-am ajutat. bye:*