| LostInDreams a întrebat:

La youtube nu mai ma lasa sa scriu ce piesa caut, parca se blocheaza acolo, in rest merge. E imi trag muzica de pe youtube, asa ca am mare nevoie sa imi spuneti cum sa. l fac sa mearga iar. Funda

4 răspunsuri:
| Face2face a răspuns:

Sincer... si eu am aceeasi problema...

| Anonim134 a răspuns:

E o rpoblema acolo sa search? pai incarca din nou pagina nu stiu nu mi s-a intamplat nciodatawinking [funda?]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema. Probabil ca tu intri de pe explorer. Eu am intreat pe mozilla cand si am mers, sper sa te fii ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu daca ie searchi da dai x pe pacina si dai pe google daca nu ie nu stiu ce ie thinking