| catalina_2916 a întrebat:

Le plac baitiilor fetele inalte? eu am 1.75 si 62kg si cand m curteaza un baiat m gandesc k face michto de mine si ca nu poate sa-i placa o fata asa inalta.

Răspuns Câştigător
| justd a răspuns:

Va plangeti k aveti de la 1.70 in sus? da eu ca am 1.83? ce sa mai zic? ada...stai linistita...cine te place te place asa cum esti...si nu pune la suflet comentariile venite din partea... celor neinteresanti...eu m-am obisnuit deja cu "inteligenti" de genu` asta...tot timpu` se gasesc sa comenteze ceva legat de inaltimea mea...cam de genu..."cati metrii ai tanti?"...si eu le zic razand..."cati nu ti`o dat tie mata."...stai linistita...fi mandra de inaltimea ta... iar cine face misto de tine... e doar invidios. :*:*

48 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 1. 73 sau 1. 74 si nu port tocuri mai mici de 10 cm, chiar si 12. Si nu ma mai intereseazaa nimic din ceea ce crede lumea din jur, ma simt bine eu in pielea mea si mai ales ca tocul imi modeleaza complet formele.( am vreo 64 kg ) De unde atatea complexe si vin numai din cauza baietilor. Un barbat te va iubi si aprecia si daca esti inalta si daca esti scunda. Trebuie doar sa gasesti barbatul potrivit. Pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti face griji puiule ca si eu tot 1. 75 si 62 de kg am si ma simt foarte bine. la petreceri sau ocazii speciale port tocuri si de 11 cm si nu-mi zice nimeni absolut nimicbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu stiu cum te numesti dar da e adevarat ca la barbati le plac femeile inalte ca si eu sunt inalta si am tot 1. 75 si 65kg si sotul meu ma place ff mult si multi barbati se uita dupa mine

| Gaviota a răspuns:

Trebuie sa te simti bine in pielea ta in rest nu mai conteaza.Denisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arati foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 74 la 14 ani. asi dori sa am macar 1. 70. dar trebuie sa ma multumesc cum sunt.si eu m-am simtit la fel in unele situati. dar poate ca asa mi se parea. nu iti face probleme.vei gasi un baiat care te va place cum esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot 1. 75 si 62 kg si sunt f multumita de mine. cred ca e mai bine sa fi mai inalta deact mai scund. si 1. 75 nu e cine stie ce.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii serioasa... am 1. 87 si sunt disperat. am numai fete de 1. 50-6 in grupa la facultate;(

| SmileYasminutzaa a răspuns:

Eu am 1. 74 si am 62 kg big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne! fii madra de tine.lasa complexele.si eu sunt inalta si recunosc c si eu sunt complexata. chiar f... dar asta este uneori ma simt asa de bine in pielea mea...stii dc fetele inalte sunt fotomodele? pentru c sunt deosebite.sunt magice.extraordinare.baieti de la mine din liceu imi spun fotomodelul scoli.si sunt f mandralaughingsi dac tu esti in poza de la av.ai un corp de milioane.baieti mici jignesc fetele inalte de ciuda c nu pot fii cu elewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele inalte sunt frumoase! P. S. si eu am 1, 75.

| Ancky a răspuns:

Eu am 1.78 si port si tocuri de 14 cmwinking Daca va plac tocurile inalte, nu va abtineti doar pentru ca sunt anumite persoane care comenteaza(din invidie desigurhappy Multa bafta fetelor!

| gyna201 a răspuns:

Hai fii serioasa. nu te-ai saturat sa vezi ca toata Romania e plina de piticanii de 1.60 maxim 1.65? esti foarte norocoasa daca ai 1.75 si fii mandra de asta! short girls are such a turn off! esti cam complexata fatotongue...intradevar t inteleg fetele miki daca se pun pe tocuri arata foarte sexy nelasand impresia de centuriste.in schimb fete care au 173-175 dacase pun pe tocuri arata dezastruos gen girafe mutante nu zic in club merg tocurile si la fete inalte dar p strada omfgbig grinmy bine se abtin deci fiecare pers are un atu la fizic asa ca nu mai critik mai fatahappy

| gyna201 a răspuns:

Conteaza cum arati la corp nu ce inaltime ai. poti sa ai 157 gen si sa ai niste forme superbe pe langa o fata de 173happy...si inverstongue

| Maryan93_5468 a răspuns:

Acum depinde si de baiat, de ex daca baiatul are 1.60 nu ii place sa iasa cu o fata mai inalta decat el iti dai seama dar daca baiatul are 1.90 normal ca vrea sa iasa si nu are nimic impotriva.

| Cristian201 a răspuns:

Eu sunt un baiat de 2m, si imi caut o prietena inalta! laughing

Deci, DA! unor baieti le plac mult fetele inalte! big grin

PS : te inteleg la fazele de genul "cum e vremea acolo sus?"winking

| Cristian201 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te plangeai logata (pe site), iti ceream facebookul... si te mai calmam laughing))

| Sirbu_Ionut_1988 a răspuns:

Fetele înalte sunt super