| catalina_2916 a întrebat:

Le plac baitiilor fetele inalte? eu am 1.75 si 62kg si cand m curteaza un baiat m gandesc k face michto de mine si ca nu poate sa-i placa o fata asa inalta.

Răspuns Câştigător
| justd a răspuns:

Va plangeti k aveti de la 1.70 in sus? da eu ca am 1.83? ce sa mai zic? ada...stai linistita...cine te place te place asa cum esti...si nu pune la suflet comentariile venite din partea... celor neinteresanti...eu m-am obisnuit deja cu "inteligenti" de genu` asta...tot timpu` se gasesc sa comenteze ceva legat de inaltimea mea...cam de genu..."cati metrii ai tanti?"...si eu le zic razand..."cati nu ti`o dat tie mata."...stai linistita...fi mandra de inaltimea ta... iar cine face misto de tine... e doar invidios. :*:*

48 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca le plac. Eu am 173 de cm si niciodata nu a facut nimeni misto de mine ca as fi prea inalta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Toate fotomodelele sunt inalte si nu au prejudecati.

| Annitu a răspuns:

Eu ce să mai zic că am 1. 50laughing?

| MADALINAAAA a răspuns:

laughing
dk nu ii place o fta la 1.75(care mi se pare inaltimea ideala la o fta)atunci e un prost si nu apreciaza ce e frumos...
si dk tu spui k unui baiat nu-i place o fta de 1.75 k e inalta, ce crezi ca o sa zic de o fta de 1.81,k mine? dk cineva ma va place, nu-l va interesa atat de mult exteriorul... vom aprecia calitatea asta cand vom fi mai mari.acum nu ne dam seama de avantajele ei.serios...multa lume ar vrea sa fie ca noi... k altfel.de unde atata rautate? toata se naste din invidie, lacomie...etc...

| sergiu25bc a răspuns:

Poi depinde de modelul de fata care isi doreste baiatul.Am niste amici sunt impreuna el are 190cm, ea are 160 cm, deci iti dai seama. Daca se iubesc nu conteaza inaltimea parerea mea.

| danaalexa a răspuns:

Hei toti trebuie sa ne simtim bine in pielea noastra.nu-ti face compleze, multi baieti prefera fetele mici, da sunt si care le plac pe cele inalte, nu esti asa de inalta uitate ca sunt si fete de 1. 80 care sunt admiratelaughing. Don't worry, be happy!

| danaalexa a răspuns:

Intrebare pentru baietibig grinaca am 1. 68 la 15 ani is prea inalta sau is medie? Stiu ca in ft multe cazuri is preferate fetele in jur de 1. 60 si ma simt ft inalta.Important i sa fie mai mica decat baiatu sau sa fie mica?

| SmileYasminutzaa a răspuns:

Eu am 1. 74 si am 62 kg big grinbig grin

| mary_9593 a răspuns:

Categoric.
fetele inalte sunt cele mai frumoase love struck as vrea sa fiu in locul tau. ba chiar te invidiez. ai o anume tinuta si impui o anume atitudine doar prin felu tau de a fii. iti garantez ca nu face nimeni misto de tine... daca crezi asta atunci cauta baietii mai inalti ca tine. sa nu te crezi superioara din punctu asta de vedere

| Alyyy a răspuns:

Fetele inalte sunt foarte frumoase, mai ales daca ai o silueta placuta.de ce sa-si bata joc de tine, cand acestea sunt, de obicei, mult mai apreciate? ( si eu am 1.68 si nu ma plang, este foarte frumos sa privesti deasupra altor oameni ) --- nu vreau sa ofensez fetele de o inaltime mai redusa ---

| gyna201 a răspuns:

Hai fii serioasa. nu te-ai saturat sa vezi ca toata Romania e plina de piticanii de 1.60 maxim 1.65? esti foarte norocoasa daca ai 1.75 si fii mandra de asta! short girls are such a turn off! esti cam complexata fatotongue...intradevar t inteleg fetele miki daca se pun pe tocuri arata foarte sexy nelasand impresia de centuriste.in schimb fete care au 173-175 dacase pun pe tocuri arata dezastruos gen girafe mutante nu zic in club merg tocurile si la fete inalte dar p strada omfgbig grinmy bine se abtin deci fiecare pers are un atu la fizic asa ca nu mai critik mai fatahappy

| gyna201 a răspuns:

Conteaza cum arati la corp nu ce inaltime ai. poti sa ai 157 gen si sa ai niste forme superbe pe langa o fata de 173happy...si inverstongue

| Gaviota a răspuns:

Trebuie sa te simti bine in pielea ta in rest nu mai conteaza.Denisa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 1, 75 nu esti nici mica, nici inalta, esti ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1.77 si la fel k ti ma simt complexata... dar incerc sa trec si peste asta.sunt lucruri mai importante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer Ada eu nu cred. si stii de ce? pentru ca si eu am 1, 76 si trebuie sa te mandresti cu inaltimea ta. nu mai spus ca sunt fete mici de 1.55-1.60 ...care si-ar dori sa fie inalte ar da orice. si tu care esti inalta? si eu m-am simtit complecata... ti-o spun pentru ca am 14 ani si la varsta mea mi se pare k sunt mai inalta decat ceilalti ...fie acum. e frumos sa fii inalta. plus ca eu am 53 kg...sunt mai slaba k tine dar nu foarte slaba. mereu trebuie sa spui k arati bine si sa nu te lesi complexata de nimeni nici de altii si cu atat mai putin de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistitawinking...si eu am tot 1.75 si multi spun ca sunt inalta dar eu ma mandresc pentru asta ...stiu ca oamenilor le este ciuda dar mie chiar nu imi pasa...si in plus baietzilor le plac fetele inalte chiar foarte mult...winking...decat una mica si grasutzahee hee...mai bine una inalta care are siluetawinking...totul e ok adawinking:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai draga Ada, nu ziceai tu ca Columbeanca are peste 1, 80m si tot poarta tocuri? Chiar te apreciam si sincer m-a si incurajat raspunsul dat de tine. Dar acum crying Si eu tot 1, 75 m am si ma tot chinui sa port toc, dar imi e ruuusiiineeecrying((((

| Cristian201 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te plangeai logata (pe site), iti ceream facebookul... si te mai calmam laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca le plactonguein fond primul contact si prima impresie pe care o lasi este de natura fizicawinkingapoi ajunge sa te cunoasca in interior:X asa ca fetelor fiti mandrewinkingsi cand va simtiti prost uitati; va 'n reviste, la prez.de moda... unde n vezi fete de 1mlaughing eu am 1. 75 s ma simt minunat:X toate hainele din magazine parca sunt facute pentru mine; x pe bune:*nu aveti motive sa gva simtiti prost... iar daca cineva nu va place nu e pentru inaltimea voastralaughingdar fiecare are preferintele lui,,,, de ex noua unora ne plac blonzii, altora brunetiilaughinggrasii, slabioh go on :X :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai fii serioasa. nu te-ai saturat sa vezi ca toata romania e plina de piticanii de 1. 60 maxim 1. 65?laughing esti foarte norocoasa daca ai 1. 75 si fii mandra de asta! short girls are such a turn off!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1. 75 si prietena mea are 1. 87m, 64kg. Este foarte frumoasa la fata si are un corp super, picioare si sani aproape de perfectiune. Mi-a spus ca pana m-a cunoscut pe mine a trait cu complexul inaltimii. Cu greu a aceptat sa poarte pantofi cu toc - ii sta asa de bine! I-am trimis pozele la agentii de modeling si deja a primit oferte. Deocamdata prefera sa se concentreze la invatat.
Ne intelegem perfect si chiar daca la inceput diferenta de inaltime pare un impediment acum ne-am obisnuit asa cum suntem. Ne plimbam, dansam, mergem la plaja. Cred ca am reusit s-o debarasez de complexele pe care si le facea. Locuim in USA dar ea crede ca in Romania lumea s-ar uita chioras la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult fetele inalte! si eu am 1. 76 si chiar nu ma simt complexata de asta, baietii oricum se uita mai mult la fetele inalte, mai ales daca arata bine si sunt frumoase. asa ca nu mai tine cont de parerea tuturor, conteaza sa te simti bine in pielea ta. Btw, poarta tocuri! vei arata mult mai sexy si toate privirile vor fii pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e o rusine sa fi inalta. eu la 12 ani aveam 1, 63 si acum am 1, 72. unii baieti prefera fetele mai inalte, altii pe cele scunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti draguta foc si nu mai crede ce spun alti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu justd. si eu 1 75 si ma simt foarte bine in pielea mea. nu trebuie sa te gandesti ca fac misto de tine. bine... sunt si unii baieti cam prosti dar ce sa le faci. ar trebui sa te mandresti de acest lucru. :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta eu am 1. 99 si... logic. ma pasioneaza fetele inalte.Pacat cas rare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu am tot 1, 75 si chiar 55kg. mie imi place asa cum sunt, chiar daca atunci cand eram mai mica eram putin complexata de inaltimea mea, dar acum am 18 ani.Baietilor le plac fetele inalte:*:*:*eu o sa port si tocuri m-am hotaratbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic eubatting eyelashes?
eu am 1, 80...
dar sincer sa spun nu-mi place deloc.:O
imi fac multe comlexe dar,...sad
as vrea eu sa fiu cat tine.smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi inalta nu e o rusinewinking, nu trebuie sa iti faci complexe si eu am 1, 74 dar ma simt foarte bine in pielea mea.Consider ca fetele inalte sunt cele mai frumoase si sunt apreciate de majoritatea baietilor, nu ai dc sa-ti faci probleme esti bine asa cum esti!