| anonim_4396 a întrebat:

Buna,imi place de un baiat si imi place la el tot,dar nu imi place ca eu sunt mai inalta(si mi-a spus odata ca lui nu-i plac fetele mai inalte ca el)si nimi mie nu-mi place sa fiu mai inalta,eu ma vad inalta fata de el si nu stiu ce sa fac, sunt si eu domnisoara vreau si eu sa ma fiu pe tocuri, dar iata nu pot.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca simte ceva pentru tine nu conteaza inaltimea.Iesi cu tocuri cand nu te intalnesti cu el.

| thePsychopath a răspuns:

Dă-l dracu'.