| HoMiE a întrebat:

Limba Romana sau Matematica? Ce e mai important?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Limba română. E cu siguranţă mult mai important să ştim să scriem corect şi să citim bine şi fluent decât să ştim să rezolvăm sisteme de ecuaţii de gradul n, sau alte chestii de genul.

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Limba Romana e materia mea preferata, dar Matematica e mai importanta. Adica fiecare materie e importanta in felul ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba romana, dar matematica e mai grea.( te sfatuiesc sa te concentrezi mai mult pe mate fiindca e foarte grea).